Previous Entry Share Next Entry
Как откосить от украинской армии-2.
rujournalist


Пару дней назад нашли укроофицера с документами. Передали комендатуре.Если вы подлежите призыву в ВСУ, но не хотите превратиться в груду высохших костей, валяющихся в лесополосе, ради интересов лживых политиканов и наполнения тугих карманов олигархов, взявших власть, то это вам поможет:

ЗАЯВЛЕНИЕ ПО ЗАКОННОМУ ОТКАЗУ ОТ МОБИЛИЗАЦИИ.

Заявление подается в военкомат по месту мобилизации и пишется собственноручно с подписью. Его нужно оформлять в двух экземплярах и сдавать; на втором экземпляре ставится отметка о регистрации. Все, что могут предпринять в ответ власти – это угрожать тюрьмой.
В Законе Украины четко сказано: максимальный срок заключения за отказ от мобилизации – 3 года, и то при условии (!), если в стране объявлено военное или чрезвычайное положение. В противном случае, тюремное заключение не предусмотрено.

Військовому комісару______________________________
від громадянина(ки) України:________________________
адреса реєстрації: ________________________________
З А Я В А
Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (право і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров’я, не зобов’язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, та неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, крім випадків передбачених Конституцією України – введенням воєнного або надзвичайного стану, свободі переконань, совісті та віросповідання), Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII від 21.10.1993 року (особливий період — період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій), Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4. Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1. Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом.) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.П.б. _____________________, ________________________ «__»_______ _____ року народження, громадянин України не буде виконувати незаконні розпорядження чи накази, які погрожують його життя і здоров’ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного або надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), тоб-то в мирний час. Попереджаю Вас, пане Воєнний комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб винних в посадових злочинах, які призвели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей. Прошу мені надати письмову відповідь в термін 48 годин, як близькому родичу особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________(П.І.П.б.), який викликається до Військового комісаріату __________________________________________________ (повна назва) повісткою від «__» ________ ______ року, а також про особливий період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень або наказів, 29.08.14 захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

З повагою, __________ Громадянин(ка) України ________________
підпис
«___» ___________ 20___ року.

Даний документ заповнюється Заявником в 2-х екземплярах, підписується та ставиться дата, заноситься в канцелярію Військового комісаріату або надсилається по пошті замовним поштовим листом з описом про вкладення та зворотнім письмовим повідомленням відправника. На оригіналі заявника обов’язково вимагається відмітна та вхідний № і дата державної установи – Військового комісаріату. При відсутності відповіді у встановлений в листі термін, заявником подається Позовна заява до місцевого суду в порядку адміністративного судочинства «Про бездіяльність посадової особи — військового комісара ______________________, що призвела до порушення конституційних прав і свобод громадянина України та може призвести до загрозі їх життю та здоров’ю». Адміністративний позов подається з копією повістки, заяви до Військового комісаріату, копій документів, що підтверджують ступінь родинних відносин заявника та призовника (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, паспорт, воєнний білет, інші докази). Обов’язково додається копія військового квитка призовника з доказами його військового обліку саме в даному Військовому комісаріаті, а також відмітку про військову спеціальність, проходження військового служби, звання, вручення мобілізаційного припису, іншої інформації. Також можуть додаватися інші докази стану здоров’я, сімейних обставин, матеріального стану, роботи, кредитів та інших зобов’язань, тощо. Основним моментом також можуть бути релігійні переконання особи, яка мобілізується та членів його родини (довідка від релігійної громади про віросповідання і неможливість воювати). Судом може бути досліджені особисті обставини того, що у людини слабка психіка і він не може вбивати іншу людину, що може призвести у майбутньому до дуже великих негативних наслідків для здоров’я того, хто підлягає мобілізації). Може бути додана особиста письмова заява як до воєнкомату, так і до суду про неможливість вбивати іншу людину.

З А Я В А
Я, громадянин України (П.І.П.б.) __________________________________________ «___»_________ ______ року народження із релігійних та загальнолюдських переконань заявляю, що не можу виконувати військовий обов’язок через релігійні та морально-психологічні переконання того, що не можна вбивати або завдавати каліцтва іншій людині. Що мій психологічний стан та стан здоров’я може суттєво і безповоротно постраждати від того, що у мене в руках зброя і я можу бути причетний до смерті або каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їх психологічних травм відповідно до Конституції України та «Загальної Декларації прав людини» ООН
«___» ____________ _______ року _________ ________________(П.І.П.б.)
(підпис)
Заяву можна додати до Заяви до Воєнного комісаріату. В кожному окремому випадку повинні бути визначені додаткові підстави неможливості призову по мобілізації".


Poll #1993130 Опрос

Информация была для вас полезна?

Да
6(24.0%)
Нет
19(76.0%)

  • 1
Вот он как на самом деле!

думаю желающие уже уехали

Там на войну отправляют всех.

Каждый как может

Служить в армии нужно по желанию!

захотят забрать-бумага не поможет

есть такое дело!

Я уже особо не слежу за Украинскими новостями..

меня туда и так не возьмут, не то что откосить))

пару месяцев назад образец видел

не доверяю ни одной новости о Украине или России.
слишком раскручена машина пропаганды

я тоже так - три раза перепроверяю. Один раз попала - теперь на воду дую))

Туда лучше не соваться.

а перевод есть?

понимай как знаешь)

Служить надо по желанию, особенно в такой армии.

Пишите про спайс. Единственная нормальная тема в Вашем исполнении.

Ну волнуется человек за бедных украинцев! Душа у него болит! :)

Никаких советов нет для тех российских конрактников, которых, как баранов на убой, отправляют на Украину?

Советы не нужны, нужно больше 200х. Чтобы до всех дошло, что не надо ездить в соседние страны воевать.

Кто не хотел идти, тот повод нашел. Но на горе ваших наемников и заблудившихся десантников, очень многие пошли. Это называется патриотизмом, если Вы не в курсе.

"Но на горе ваших наемников и заблудившихся десантников, очень многие пошли." Ну да, ополчение без всяких ресурсов воюет с Вооружёнными Силами Украины, с полной поддержкой пАтрЕотами Украины своих пАтрЕотов по СМС (самому не смешно ?) Беня наживается на всём, а вам по барабану. При этом потери пАтрЕотов от ополчения, ну уж слишком зашкаливают. Голова человеку дана не для того, чтобы "ей кушать", иногда может "ей подумать" ? Но в нынешней Украине это не в тренде. Хлоп, навалились кучей на одного и в мусорку. Люстрация, ёлы-палы.

гиблое ето дело
и тухлое(

Интересная инфа

У меня друг как раз по религии не будет служить

  • 1
?

Log in

No account? Create an account